"Nasza Pasja – Twój Rozwój"
exleon
O Nas

Kim jesteśmy…?
Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do odkrywania i zdolnością stałego podejmowania nowych wyzwań. Nasza firma, to firma z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku szkoleniowym. Działalność rozpoczęliśmy 10 lat temu (2009). Dziś tworzymy firmę o wymiarze ogólnopolskim, tzn. realizujemy z powodzeniem projekty szkoleniowe w dowolnym miejscu. W siedzibie firmy, w Chojnicach, dysponujemy własnymi, w pełni wyposażonymi salami wykładowymi.

Nasz zespół…
to specjaliści z wielu dziedzin, zdecydowanie osoby pracujący z PASJĄ. Potrafią w skuteczny i uporządkowany sposób przekazać wiedzę i umiejętności, które sami zdobywali latami. Nasi wysoko wykwalifikowani trenerzy, psycholodzy, metodycy, pedagodzy, terapeuci i prawnicy prowadzą zajęcia najwyższymi możliwymi standardami, z wykorzystaniem aktywnych metod pracy.

Osiągnięcia…
Nasi Klienci docenili profesjonalizm, fachowe przygotowanie szkoleń, doskonałą atmosferę, a przede wszystkim efektywność naszych szkoleń, dzięki czemu wiemy, że nasze starania są owocne. W okresie prowadzenia działalności zorganizowaliśmy kilkadziesiąt konferencji krajowych pod patronatem ministerstwa, kuratoriów, samorządów. Zrealizowaliśmy ponad 30 tysięcy godzin szkoleniowych dla nauczycieli, w tym szkoleń stacjonarnych, wyjazdów. Wraz z władzami szkoły pozyskaliśmy kilkadziesiąt zewnętrznych dofinansowań szkoleniowych dla naszych klientów. Uczniom zorganizowaliśmy ponad 20 tysięcy godzin zajęć dodatkowych, wyrównujących, organizując w tym niejedną wycieczkę, piknik, wyjazd studyjny czy nawet kolonie. W ramach działalności charytatywnej pozyskaliśmy fundusze na zajęcia dla dzieci w ramach kilku cyklów Akademii Małego Odkrywcy. Prowadzimy żłobek i klub malucha dla łącznie 60- ciorga maluszków.
89-620 Chojnice, ul. Długa 12
tel/fax: 52 334 56 59
szkolenia@fds-consulting.eu