"Nasza Pasja – Twój Rozwój"
exleon
O Nas

Kim jesteśmy…?
Jesteśmy zespołem ludzi z pasją do odkrywania i zdolnością stałego podejmowania nowych wyzwań. Nasza firma, to firma z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku szkoleniowym. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Dziś tworzymy firmę o wymiarze ogólnopolskim, tzn. realizujemy z powodzeniem projekty szkoleniowe w dowolnym miejscu. W siedzibie firmy, w Chojnicach, dysponujemy własnymi, w pełni wyposażonymi salami wykładowymi.

Nasz zespół…
to specjaliści z wielu dziedzin, zdecydowanie osoby pracujący z PASJĄ. Potrafią w skuteczny i uporządkowany sposób przekazać wiedzę i umiejętności, które sami zdobywali latami. Nasi wysoko wykwalifikowani trenerzy, psycholodzy, metodycy, pedagodzy, terapeuci i prawnicy prowadzą zajęcia najwyższymi możliwymi standardami, z wykorzystaniem aktywnych metod pracy.

Jak działamy?

Prowadzimy szkolenia dla nauczycieli oraz dyrektorów szkół na terenie całego kraju. Dzięki zankomicie zrobudowanej sieci kontaktów ze specjalistami jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej placóki w Polsce. Ponadto od tego roku wprowadziliśmy szkolenia metodą on-line co jeszcze bardziej ułatwia współpracę z Państwem. 

Osiągnięcia…
Nasi Klienci docenili profesjonalizm, fachowe przygotowanie szkoleń, doskonałą atmosferę, a przede wszystkim efektywność naszych szkoleń, dzięki czemu wiemy, że nasze starania są owocne. W okresie prowadzenia działalności zorganizowaliśmy kilkadziesiąt konferencji krajowych pod patronatem ministerstwa, kuratoriów, samorządów. Zrealizowaliśmy ponad 30 tysięcy godzin szkoleniowych dla nauczycieli, w tym szkoleń stacjonarnych, wyjazdów. Wraz z władzami szkoły pozyskaliśmy kilkadziesiąt zewnętrznych dofinansowań szkoleniowych dla naszych klientów. Uczniom zorganizowaliśmy ponad 20 tysięcy godzin zajęć dodatkowych, wyrównujących, organizując w tym niejedną wycieczkę, piknik, wyjazd studyjny czy nawet kolonie. W ramach działalności charytatywnej pozyskaliśmy fundusze na zajęcia dla dzieci w ramach kilku cyklów Akademii Małego Odkrywcy. Prowadzimy żłobek i klub malucha dla łącznie 60- ciorga maluszków.

Co nowego?

Mamy zaszczyt poinformować iż z dniem 1 września 2020 roku zostaliśmy wpisani do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli w województwie pomorskim pod nazwą: Ośrodek Doradztwa i Edukacji. Placówka posiada akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty nr 65/2020
89-600 Chojnice, ul. Długa 12
tel/fax: 52 334 56 59
szkolenia@fds-consulting.eu